pátek, 13. 12.

Aktuální od 7. listopadu 2019 do 9. listopadu 2019 (Aktuality)

• Dnes po bohoslužbě jsme zváni da farní kavárny.
  • Děkujeme za sbírku na opravy minulou neděli. Vybralo se 7 6 33 Kč.
  • Od následujícího čtvrtku budou bohoslužby během týdne již dole na faře.
  • Ve čtvrtek bude bohoslužba v 16,45 dole na faře a bude za živou a zemřelou rodinu Plevovou, Gadlinovou a Valovou s prosbou o dar zdraví.
  • V sobotu bude v 16,00 bohoslužba v kapli v Děhylově a bude za Elišku Velcovou a manžela, rodiče z obou stran a duše v očistci a Štěpánku Hrdinovou,  manžela a za celou živou a zemřelou rodinu.
  • V 17,00 bude bohoslužba v kapli v Dobroslavicích a bude za zemřelou rodinu Sýkorovou a Boží ochranu pro celou živou rodinu
  • Příští neděli bude bohoslužba v 9,00 v kostele a bude za dcerku a vnučku Klárku Holušovou k jejím nedožitým 15. narozeninám.
  • Úmysly na bohoslužby na první pololetí příštího roku se budou zapisovat od neděle 17. listopadu od 8,00 v sakristii.