On sám přijde a spasí vás. (Iz 35,4)
pondělí, 11. 12.

Aktuální od 8. října 2017 do 14. října 2017 (Aktuality)

• Od října jsou bohoslužby během týdne již v 16,45 a bohoslužby v Děhylově a Dobroslavicích o hodinu dříve.
  • Ve čtvrtek bude mše sv. v 16,45 v kostele a bude na poděkování za Boží ochranu s prosbou o dar zdraví pro celou rodinu do dalších let
  • V sobotu v 16,00 bude mše sv. v kapli v Děhylově a bude za Vladimíra Krále a syna, za Věru Švihelovou a manžela, a za Zdeňku Ridlovou,
    za Marii Chylovou a manžela, za živou a zemřelou rodinu
  • V 17,00 bude mše sv. v kapli v Dobroslavicích a bude za Bohumila Galeju a syna Vladimíra, sourozence i rodiče z obou stran a Boží ochranu pro živou rodinu
  • Příští neděli oslavíme 230. výročí posvěcení našeho kostela. Mše sv. bude v 9,00 a bude za farníky. Hlavním celebrantem bude spolužák o. Pavla, P. Pavel Pacner, mikulovský probošt. Po mši sv. bude na faře farní kavárna, do které jsou všichni zváni.
  • V 15,00 bude v kostele varhanní koncert a po skončení koncertu bude možnost komentované prohlídky kostela, kterou povede p. Jan Bochňák.